Home » Blog » Muž si nechal pod kůži implementovat čip na platbu Bitcoiny

Muž si nechal pod kůži implementovat čip na platbu Bitcoiny

Nejen, že v Japonsku a dalších zemích se dějí každým dnem další a další pokroky. Také Česká republika nezůstává v pozadí. Již několik lidí z hlavního města Prahy si nechalo pod kůži implementovat čip na platbu Bitcoiny. Na tento čip si nahráli bitcoinovou peněženku, kterou lze platit. Tuto kryptoměnu používají v bankomatech nebo speciálních trezorech.

Podle některých lidí je Česká republika velmi výrazná v bitcoinové komunitě. Aby se eliminovalo riziko zničení čipu, implementace probíhá do ruky mezi palec a ukazováček. V tomto místě je moho měkké tkáně a pokud případně dojde k úderu do těchto míst, čip se nepoškodí, jelikož nenarazí do kosti. Čip je dostupný na internetu, takže si jej může každý objednan a implementovat do těla sám doma pomocí injekční stříkačky.

Omezení tento způsob žádné nemá. Čip je sice viditelný na rentgenu, ale nikde nezpůsobuje žádné omezení. Tento čip nemusí sloužit pouze jako bitcoinová peněženka, ale dá se využít i jiným způsobem. Jeho paměť je 880 bajtů a obsah je možný nahrát přes aplikaci v mobilním telefonu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *