Home » Blog » Souboj virtuálních měn

Souboj virtuálních měn

Tak jak byl Bitcoin na začátku svého vzniku výjimečný, tak se postupem času dostal do mnohem horší pozice. Měna se začíná potýkat s razantními změnami, které se mnohou ne každému líbit. I z toho důvodu byla skupinou těžařů založena druhá měna Bitcoin Cash. V posledních týdnech začíná souboj virtuálních měn.

Nejen, že vznikl klon Bitcoinu Bitcoin Cash, do popředí se tlačí další virtuální měny, které tvoří slušnou konkurenci Bitcoinu. Velkou výhodou a důvodoem, proč všichni obdivovali Bitcoin a jevili o něj zájem byla nepřítomnost jakékoliv regulace. Bitcoin byl nezávislý a nebyl regulován ani státem, ani žádnou jinou organizací. Tato hlavní z počátku výhoda se nyní jeví jako nevýhoda, jelikož vznika rozdělování lidí do skupiny, které se mohou ne vždy shodovat.

Na vznik nové měny přišla pochopitelně okamžitá reakce, a sice pokles o zanedbatelných 5 procent. Kryptoměnu si může vytvořit téměř kdokoliv. V tomto segmentu je nejdůležitější konkurenceschonpnost a vyhraje ten, o koho je největší zájem a kdo je nejvíce žádán.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *