Home » Blog » Další virtuální měny s potenciálem jsou Litecoin, Dash, Ripple, Monero

Další virtuální měny s potenciálem jsou Litecoin, Dash, Ripple, Monero

Kryptoměny vytvořily pro investory bohatství jako žádná jiná třída aktiv. Přesto, že Bitcoin získal v roce 2017 nejvíce pozornosti, není však jedinou virtuální měnou, která měla v tomto roce výrazně rostoucí tendenci. Další velmi rychle rostoucí je Ethereum nebo také Litecoin, Dash, Ripple, Monero a další.

Do této velmi výnosové skupiny bychom mohli zařadit desítky dalších virtuálních měn. Ihned za Bitcoinem je druhá přední měna Ethereum, které mělo předstihnout Bitcoin a mělo se dostat do dominantní pozice, to se ovšem nestalo. Mezi nejvýznamější měny patří Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Litecoin, Dash a Monero.

Během posledních dvou až tří týdnů však vyskočila hodnota měny Ripple z pouhých 0,22 dolarů na dnešních 2,47 dolarů. To je ohromující nárůst a zhodnocení investice 1024 procent v horizontu pouhých 20 dnů. Tyto vysoké nárůsty opět zahýbaly se strukturou tržního podílu virtuálních měn.

Bitcoinová nadvláda, která během několika týdnů vzrostla nad hranici 60 procent opět vychladla a spadla až na 38,3 procent.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *