Home » Blog » Nové kreditní karty Blockrize vrátí uživatelům jejich finance

Nové kreditní karty Blockrize vrátí uživatelům jejich finance

Startupová skupina Blockrize v San Franciscu má za cíl poskytnout svým zákazníkům 1 % odměn vyplácených v podobě BTC nebo ETH. Nový typ kreditní karty má za cíl umožnit uživatelům platbu virtuálními měnami na rozdíl od klasických kreditních karet, prostřednictvím kterých platí většina lidí.

Pětadvacetiletý Thomas Harrison se rozhodl vybudovat kreditní kartu s názvem Blockrize, která nabízí řadu kreditů a platí uživatelům zpětnou platbu v hodnotě 1 % za každý nákup. Zpětná platba by měla být v podobě virtuálních měn. Harrison byl v minulosti vedoucím operací pro nyní zaniklou aplikaci Whatsgoodly, která nabízela různé typy online hlasování. Podle Harrisona v rozhovoru pro finanční zpravodajství Market Watch má na čekací listině více než 2 000 osob se zájmem právě o nový typ karty.

Webová stránka Blockrize uvádí, že karty s průměrným výdajem 1 250 USD měsíčně mohou získat na odměnách dokonce 150-300 USD v hotovosti. Pokud by někdo utratil v roce 2017 stejnou částku, získal by 998 dolarů v Bitcoinu nebo 2 487 dolarů v Ethereu.

,,1 % kryptoměn zpět za každý nákup – Zvolte, kterou virtuální měnu chcete a vydělávejte při každém použití karty Blockrize – Vše, co musíte udělat, je přemístit prostředky a my se postaráme o zbytek,” vysvětluje společnost na svých webových stránkách. S kartou Blockrize nikdy neplatíte poplatky za kryptoměny, takže budete mít 100 % odměn. Odměny se mohou pohybovat okolo 6 -16 %. To znamená, že uživatelé mohou získat zpět 6 – 16 % ze svých výdajů.

V tuto chvíli je Harrison jediným zaměstnancem na plný úvazek, který provozuje každodenní operace Blockrize. Spolupracuje s vedoucím finským technikem společnosti Shogun Enterprise Zakem Allenem, spoluzakladatelem společnosti Opensea.io Alexem Atallahem a Jonathanem Gelfandem, ředitelem společnosti Card Linq.
Virtuální měny nabídnou jiný typ pobídky, hodnota aktiva však může kolísat. Harrison říká, že má podezření, že se některým lidem nelíbí kolísavost, spojená s jejich nahromaděnými odměnami. “Pokud ceny klesnou? Předpokládám, že někteří lidé budou rozrušeni, “zdůrazňuje Harrison.

Zisk 1 % zpět v podobě Bitcoinu a Etherea v průběhu roku 2017 by znamenalo zisk v rozmezí 6,7 – 16,6 % hotovosti zpět na každý nákup – Získání odměny v podobě virtuálních měn vám dává příležitost vydělat víc než tradiční kreditní karty.

Přečtěte si na našem blogu také o dalších zajímavých projektech jako je zájem společnosti PayPal o rychlejší platby virtuálnimi měnami, zájem Walmartu o Blockchain nebo Blockchain v automobilech Porsche.

Pokud vás náš článek zaujal, sledujte nás a odebírejte novinky přímo na našich facebookových stránkách. V případě zájmu o bezpečné investování do virtuálních měn bez starostí se zaregistrujte na našem portálu CPTO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *