Home » Blog » Microsoft nyní podporuje Bitcoin Cash

Microsoft nyní podporuje Bitcoin Cash

Společnosti, které mají ve své nabídce transakce prostřednictvím Bitcoinu, před sebou mají těžké rozhodnutí. Zatímco Bitcoin je v popředí virtuálních měn, Bitcoin Cash představuje zajímavou konkurenci. Společnost Microsoft nyní podporuje jak Bitcoin, tak Bitcoin Cash, aby tímto způsobem financovala účty uživatelů. To vše je možné díky laskavému svolení společnosti BitPay, která nedávno přidala podporu pro tento populární altcoin.

Vždy je v platebním prostoru dobré vidět zajímavou konkurenci pro Bitcoin. Vedoucí světová kryptoměna není v žádném případě dokonalá. I dnes jsou transakce stále poněkud drahé a občas i pomalé. Bitcoin Cash ve většině případů zřejmě netrpí žádným z těchto problémů.

Zajímavá možnost pro zákazníky společnosti Microsoft

Pokud jde o souboj s konkurencí, Microsoft se rozhodl jít zajímavým způsobem. Konkrétně tím, že společnost jako platební metodu nyní podporuje obě verze Bitcoinu. Vzhledem k tomu, že technologický gigant spoléhá na transakce BitPay, podpora pro obě měny je logickým krokem. Hlavní procesor platebních transakcí podporuje platformu Bitcoin Cash společně s Bitcoinem.

Velkou otázkou je, kolik transakcí BCH společnost Microsoft zaznamená. Navíc se zdá, že transakce BCH jsou okamžité, zatímco platby Bitcoinem vyžadují potvrzení sítě. To je spíše rozhodnutí společnosti BitPay, než technologického giganta Microsoftu. Vytváří však zajímavé možnosti ve světě virtuálních měn.

To všechno vykresluje spíše zajímavý výhled pro ekosystém Bitcoinu. Konkurence je dobrá věc, a to i ve světě virtuálních měn. Popularitu Bitcoinu Cash, pokud jde o používání služeb a produktů společnosti Microsoft, je právě teď obtížné odhadnout. Od chvíle, kdy společnost BitPay přidala podporu BCH, se v tomto procesu otevřelo spousty nových možností. Stále je však na jednotlivých společnostech, jestli umožní obě platební metody.

Přečtěte si na našem blogu také o dalších zajímavých událostech posledních týdnů jako zájem společnosti PayPal o rychlejší platby virtuálními měnami, zájem Walmartu o Blockchain nebo Blockchain v automobilech Porsche.

Pokud vás náš článek zaujal, sledujte nás a odebírejte novinky přímo na našich facebookových stránkách. V případě zájmu o bezpečné investování do virtuálních měn bez starostí se zaregistrujte na našem portálu CPTO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *