Home » Blog » Ripple, Bitcoin a Ethereum v číslech

Ripple, Bitcoin a Ethereum v číslech

Je skvělé, že existuje aplikace Telegram, kde můžete sledovat spoustu kanálů, které vám mohou poskytnout zajímavé každodenní zprávy. Ve zprávě z kanálu Ripple Rumors správce poukázal na to, že společnost Ripple (XRP) dosáhla za loňský rok 11 618,1 % zisku. Ve zprávě také zdůraznil, že Bitcoin (BTC) dosáhl zisku pouze 643,4 % a zisk společnosti Ethereum (ETH) činil 3 110,4 %.

11. března 2017 byly podle stránky Coinmarketcap Ripple (XRP), Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) oceněny na 0,006239 USD, 1,184,07 USD a 19,60 USD. V okamžiku zápisu těchto čísel v článku jsou stejné virtuální měny na stejném webu oceněny na 0,823298, 9155,10 USD a 718,83 USD. Provedeme-li matematické procentuální zvýšení během tohoto časového období, dostaneme pro Ripple (XRP) hodnotu 686,3 %, pro Bitcoin (BTC) 3 667,5 % a pro Ethereum 13 095,99 %.

Zisky všech tří měn jsou působivé a i přesto, že šly nyní směrem dolů, jsou stále mnohonásobně vyšší než jakékoliv výnosy, které investor získá z pravidelných akcií, či dluhopisů. Pokud zhodnocení aktiva ve světě akcií a dluhopisů dosáhne 25 % za rok, jedná se o velmi dobrou investici.

Podívejme se na špičkové akcie, které patří Amazonu. Před rokem byly akcie Amazonu oceněny na 854,49 USD. Dnes se ty samé akcie obchodují na úrovni 1 578,89 USD. To je nárůst hodnoty o 84,78 % během 12 měsíců. Ty samé akcie způsobily zvýšení majetku generálního ředitele Jeffa Bezose, který dosáhl v minulém týdnu zisku více než 130 miliard dolarů. To vše potom, co akcie Amazonu vzrostly o pouhých 5 % během 7 dnů.

Většina lidí nyní začíná vidět trhy s virtuálními měnami jako urychlenou formu běžných akciových trhů. To vše s vidinou toho, že mohou obchody na tomto trhu udělat zisk až 13 000 % za rok, jak tomu bylo právě u Ripplu (XRP).

S těmito informacemi je nutno poznamenat, že všechny měny jsou úžasné. Některé mohou každý den dosáhnout nárůstu o 12 % a nakonec dosáhnou týdenního zisku pouze 20 %. To znamená, že i měny, které jsou považovány za ty, které nemají budoucnost, mohou svému držiteli za rok získat jmění.

Čas se nedá vrátit. Co může každý udělat? Rozhodnout se, že si pár jednotek dané virtuální měny koupí a bude je držet třeba další rok. Nejlepší možností je vložit virtuální měny do zabezpečené peněženky, kde je také nějakou dobu v bezpečí uchovat. Pak může nastat situace jako třeba v případě Ripplu, kdy bude nárůst za rok o téměř 12 000 %.

Pokud vás náš článek zaujal, sledujte nás a odebírejte novinky přímo na našich facebookových stránkách. V případě zájmu o bezpečné investování do virtuálních měn bez starostí se zaregistrujte na našem portálu CPTO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *