Home » Blog » Společnost Payza přijímá Dash

Společnost Payza přijímá Dash

Hlavní tým společnosti Dash oznámil novou integraci a partnerství se společností Payza. Payza je poskytovatelem online plateb v USA. Společnost nedávno přidala několik způsobů podpory transakcí virtuálních měn. Uživatelé služeb společnosti Payza budou mít nyní možnost odesílat a přijímat kryptoměnu Dash od jiných uživatelů společnosti Payza a platit jimi u více než 100 000 online prodejců. Součástí služby bude i výměna Dashe za 25 různých fiat měn nebo Bitcoin.

Generální ředitel společnosti Dash Ryan Taylor řekl, že Payza je pro Dash velmi zajímavý partner, jelikož jsou tak dobře propojeny společné cíle dvou společností. Nízkonákladové okamžité transakce sítě Dash jsou jedním z atributů pro uspokojení potřeb zákazníků společnosti. Společnost je nadšena možností, že by měla být vybrána jako první digitální měna pro integraci mimo společnost Bitcoin. Ryan Taylor dále uvedl, že se těší na podporu růstu společnosti Payza v budoucnosti.

Společnost Payza sídlí ve Velké Británii, ale především slouží Asii, Střednímu východu, Evropě a Jižní Americe, přičemž některé z jejích hlavních trhů jsou Venezuela, Nepál, Pákistán, Brazílie, Mexiko a Haiti. Byla založena tak, aby poskytovala alternativní způsob platby a úschovy měn pro osoby, které mají potíže s přístupem k bankovním účtům a tradičním finančním institucím. Během několika posledních měsíců získala společnost Payza značný počet zákaznických požadavků na vestavěný přístup k této virtuální měně, a to zejména kvůli nízkým poplatkům.

Firoz Patel, generální ředitel společnosti Payza, uvedl, že existuje několik důvodů, proč společnost zvolila právě Dash jako druhou virtuální měnu po Bitcoinu, integrovanou do jejich platformy. Dash se může pochlubit nízkými síťovými poplatky a rychlými transakcemi. To jsou dvě hlavní funkce, které uživatelé virtuálních měn vyhledávají.

Integrace je umožněna prostřednictvím předních blokových webových služeb a poskytovatele infrastruktury BlockCypher. BlockCypher se specializuje na blokové agnostické řešení a usnadňuje uživatelům a společnostem integrovat několik virtuálních měn jedním způsobem.

Vedoucí oddělení rozvoje společnosti BlockCypher uvedl, že jsou nadšeni, že společnost Payza integruje Dash tak rychle pomocí jejich webových služeb a infrastruktury. Společnost Payza vede trh s digitálními platbami tím, že poskytuje zákazníkům možnost používat Dash a další digitální měny, které se staly nejrychlejším a nejhospodárnějším způsobem, jak uskutečňovat zahraniční platby.

Pokud vás náš článek zaujal, sledujte nás a odebírejte novinky přímo na našich facebookových stránkách. V případě zájmu o bezpečné investování do virtuálních měn bez starostí se zaregistrujte na našem portálu CPTO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *