Home » Blog » Coinbase začne podporovat Bitcoin hard fork

Coinbase začne podporovat Bitcoin hard fork

Kryptoměnová směnárna Coinbase ve čtvrtek oznámila, že v následujících měsících umožní zákazníkům vybírat finanční prostředky z Bitcoin Fork.

V příspěvku na blogu kryptoměnová směnárna Coinbase ohlásila, že přidává podporu výběrů z Bitcoin fork, ačkoli v příspěvku nebyl uveden přesný čas spuštění těchto rozšíření.

Tato změna umožní zákazníkům jednodušeji vybírat aktiva spojená s Bitcoin fork ve všech produktech Coinbase.
Směnárna zároveň dodává: ,, Jako vždy se podíváme na technické, provozní a právní aspekty při rozhodování o tom, které Bitcoin Fork budeme podporovat. Na naší stránce vždy uvádíme, které konkrétní aktiva jsou podporovány. ”

V oznámení směnárna vysvětlila, že bude pracovat na podpoře budoucích Bitcoin fork na svém produktu Coinbase Custody, a dodává, že tato platforma bude pravděpodobně v dohledné budoucnosti podporovat více aktiv než GDAX nebo Coinbase.

GDAX, Coinbase digitální burza aktiv, umožní zákazníkům vybírat Bitcoin fork, ale neumožní jim s nimi obchodovat. Podobně bude základní platforma společnosti Coinbase také umožňovat zákazníkům vybrat viditelné aktiva, ale stejně bez možnosti s nimi obchodovat. Směnárna mimoto zmínila, že v budoucnu mohou být na GDAX zalistované aktiva, aniž byly přidány Coinbase.

Pokud byste se chtěli na burzu Coinbase zaregistrovat, využijte tento doporučený link. Po registraci a nákupu kryptoměn za 100 USD (84 EUR) dostanete Vy i redakce KryptoPortal zdarma Bitcoin v hodnotě 10 USD. Získáte tak malý bonus a zároveň podpoříte KryptoPortal.

Seznam forků, které budou podporovány

Směnárna Coinbase uvedla:

,, V současnosti neoznámíme podporu pro žádné konkrétní aktiva. ”

Bitcoin Gold je nejpravděpodobnějším dalším kandidátem, který bude na Coinbase podporován, také je možné že na Coinbase bude přidán fork Bitcoin Diamond.

V samostatném sdělení ve čtvrtek byl představen nový rizikový fond, který poskytne financování společnostem, které pracují s touto technologií.

“Přinejmenším na začátku je naším cílem prostě pomoci nejpřesvědčivějším společnostem k tomu, aby se jim začalo dařit,” uvedla směnárna Coinbase.”

Tento článek publikoval náš partnerský web kryptoportál.sk. Stránku kryptoportal.sk můžetet sledovat také na facebookových stránkách.

Pokud vás náš článek zaujal, sledujte nás a odebírejte novinky přímo na našich facebookových stránkách. V případě zájmu o bezpečné investování do virtuálních měn bez starostí se zaregistrujte na našem portálu CPTO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *