Home » Blog » Bitcoin bude mít počáteční cenu 7300$

Bitcoin bude mít počáteční cenu 7300$

Letošní rok byl pro Bitcoin a krypto investory nemilý. Bylo tomu tak zejména kvůli souhrnnému odhadu poklesu krypto zdrojů o více než 80% za posledních 8 měsíců. Bez ohledu na toto, těžaři kryptoměn stále zvyšují své investice a jejich sklízení. Nicméně ani toto se neobejde bez rozvíjejících se složitostí.

Stratég a přezkoumavatel firmy Fundstrat Global Advisors, Sam Doctor, uvedl na Twitteru, že hashrate Bitcoinu se v posledních měsících znásobil. Hashpower expandovala z 28 kvadriliónů EH/s na přibližně 57 EH/s. Také uvedl, že počáteční investice na těžbu jednoho BTC se v současnosti rovná 7300$ oproti hodnotě 6000$ z května 2018.

Bitcoin permabull zaznamenal, že Bitcoin se pravidelně směňuje za více než 2,5 násobek oproti počáteční investici do těžební ceny. Tohle již bylo pozorováno i v roce 2017 a v podstatě v průběhu celé historie Bitcoinu.

S ohledem na tento fakt je jasné, že lídři Fundstrat Global Advisor stále pozorují ohromný potenciál krypto zdrojů, které byly nějakou dobu nazývány „digitálním zlatem“. Nutno však dodat, že těžba Bitcoinů je zapeklitějším byznysem, než bývala.

Pokud vás zaujal náš článek, sledujte nás a odebírejte novinky přímo na našich facebookových stránkách. V případě zájmu o bezpečné investování do virtuálních měn bez starostí se zaregistrujte na našem portálu CPTO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *