Home » Blog » Krypto-summit Consensus: Singapur 2018

Krypto-summit Consensus: Singapur 2018

Původně se mělo jednat o centrum dění pro projekty, související s blockchainem a kryptoměnami v Severní Americe. Akce se ale stala celosvětovou a jako oficiální summit Consensus se druhý ročník letos konal v Singapuru. Akce přilákala více než 8 000 účastníků, ze kterých více než polovina pocházela odjinud, než z USA. Summit Consensus cílí na to, aby se stal odpovědí na rostoucí celosvětovou poptávku po rozšířených síťových příležitostech k uspokojení narůstající chuti pro rozvoj trhů, souvisejících s blockchainem.

Do Singapuru přijel prakticky každý, kdo ve světě kryptoměn něco znamená, počínaje startupy, přes investory, až po velké společnosti. Během dvoudenního summitu vystoupilo přes 75 hlavních mluvčích a přes 50 top sponzorů.

Kromě plánovaných hlavních částí programu se uskutečnila také spousta vedlejších a menších eventů. Tento „vedlejší program“ by se však mohl ukázat velmi užitečným a významným pro velké hráče v tomto odvětví. Krásným příkladem takového programu bylo „rychlé rande“. Zde mohli tito „hráči“ představovat v rychlosti své projekty vlivným osobám velkých společností, přinejmenším za účelem získání feedbacku. Nejlepší 3 vybrané projekty však byly oceněny jízdou v limuzíně po Singapuru přímo do nejluxusnějšího klubu.

Mezi nejvíce zajímavé projekty roku 2018 se dostaly například Tallyx s jejich celosvětovou obchodní platformou, NAGA Coin se svým rychle rostoucím ekosystémem nebo Argyle s coiny, krytymi diamanty.

Pokud vás zaujal náš článek, sledujte nás a odebírejte novinky přímo na našich facebookových stránkách. V případě zájmu o bezpečné investování do virtuálních měn bez starostí se zaregistrujte na našem portálu CPTO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *