Home » Blog » Binance odhalila svůj plán zavést kryptosměnárny na většině kontinentů

Binance odhalila svůj plán zavést kryptosměnárny na většině kontinentů

Binance patří se svým obchodním objemem mezi největší světové kryptosměnárny. Nyní chce zavést nové platformy na fiat-to-crypto na skoro každém z kontinentů. Zakladatel a CEO Binance Zhao Changpeng uzavřel první den na summitu Consensus v Singapuru diskuzí, kde odpovídal na širokou škálu témat. Mezi tématy nastínil také svou budoucí vizi právě pro tuto platformu.

Během rozhovorů naznačil, že přibližně touto dobou za rok chce, aby měla společnost 10 nových směnáren fiat-to-crypto, ideálně 2 na kontinent. Do tohoto plánu spadá i současná snaha Binance o spuštění směnárny, podporující fiat-to-crypto obchod, právě v místě konání summitu, tedy Singapuru.

Zhao Changpeng doufá, že platforma by mohla být v plném provozu během následujících několika měsíců. Zároveň však dodal, že práce s bankami a jejich regulacemi je mnohem složitější, než řešit pouze kryptoměny. Binance byla totiž v minulosti známá především díky směnám crypto-to-crypto.

Binance má v plánu pracovat zejména s menšími státy, jako je například Malta. Hlavním zdůvodněním pro tento krok bylo to, že podle Changpenga mají tyto státy ve zvyku komunikovat a spolupracovat mnohem efektivněji. Je zde snadnější přístup ke schůzkám s nejvýše postavenými vládními představiteli. S nimi lze poté komunikovat jasně a efektivně. Zároveň tyto státy dokáží ocenit hodnotu vložené investice.

Binance se tedy snaží dbát především na kvalitu před kvantitou. Kvantita zůstává v dlouhodobém plánu. Nyní je však podle Changpenga zapotřebí najít pro decentralizované směnárny klidné místo, kde může nová technologie vyspívat.

Pokud vás zaujal náš článek, sledujte nás a odebírejte novinky přímo na našich facebookových stránkách. V případě zájmu o bezpečné investování do virtuálních měn bez starostí se zaregistrujte na našem portálu CPTO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *