Home » Blog » Tržní update: Přes negativní titulky ceny krypta vzestupují

Tržní update: Přes negativní titulky ceny krypta vzestupují

Před pouhými pár dny zaznamenaly trhy s virtuálními měnami několik solidních nárůstů, které pomáhají zvednout celou krypto ekonomiku. Bitcoin cash (BCH) i Bitcoin core (BTC) za poslední týden vzrostly, BCH o 13% a BTC o 3,5%. Nicméně nejvyšší nárůst ceny zaznamenal Ripple (XRP), který poskočil o více než 103% za posledních 7 dní.

BTC za poslední týden vzrostl na $6,723 a celková hodnota tohoto trhu nyní činí $116.2 miliard. Ethereum (ETH) zaznamenalo nárůst o 12% na částku $244 za jedno ETH. Již zmiňovaný největší skok zaznamenal ripple, a sice o 103%. Hodnota trhu s ripplem je nyní přibližně na $22.5 miliardách. BCH se vyšplhal za posledních 7 dní na $492 a hodnotu tohoto trhu okolo $8.5 miliard. Nezapomeňme ještě na EOS, který vzrostl o 12,2% na $5.45.

Bitcoin Cash má zřejmě nejzajímavější vývoj ceny pro investory, jelikož jeho nárůst jen za pouhých posledních 24 hodin činil 3,12%. Mezi 17. a 21. zářím se dokonce tato kryptoměna vyšplhala z nejnižší hodnoty $411 až na nejvyšší $501. Velké společnosti, jako jsou Bitfinex nebo Binance, předpokládají v nejbližší době další nárůsty, někam k hodnotě $570. Poté by měl přijít lehčí útlum před dalším nárůstem až někam na hranici $590-630. Můžeme pouze doufat, že tyto výhledy se naplní.

Pokud vás zaujal náš článek, sledujte nás a odebírejte novinky přímo na našich facebookových stránkách. V případě zájmu o bezpečné investování do virtuálních měn bez starostí se zaregistrujte na našem portálu CPTO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *