Home » Blog » Rapper Soulja Boy vydal nový single s názvem ‘Bitcoin’

Rapper Soulja Boy vydal nový single s názvem ‘Bitcoin’

Americký rapper a adept na cenu Grammy Soulja Boy se stal další celebritou, která své jméno propojila s kryptoměnami. Jeho nově vydaný single se jmenuje velmi tématicky, a sice ‘Bitcoin’. Tato písnička obsahuje řekněme lehce matoucí pokusy o to, aby se rapper mohl pochlubit svým bohatstvím, kterého dosáhl skrze investice do kryptoměn.

Refrén nového potenciálního krypto hitu začíná tvrzením, že Soulja Boy vydělal „100 racks off of bitcoin“. Jeden „rack“ by se měl rovnat 1 000 $. To by znamenalo, že rapper si vydělal 100 000 $ přes investice do kryptoměn. Matoucí je však hlavně proto, že refrén také pokračuje. Dále totiž uvádí, že za Bitcoiny utratil 6 000 $, což může také naznačovat, že si vlastně koupil pouze 1 BTC za 6 000 $. Pokud by tohle byla pravda, je jeho tvrzení o „100 racks“ poněkud přehnané. I při prodeji 1 BTC za nejvyšší cenu z prosince 2017 vydělal asi jen 10,4 „racks“.

Písnička obsahuje také další nepřestosti, jako například to, že Soulja rappuje, že pravidelně transakce s Bitcoiny provádí přes PayPal, ačkoliv ten nikdy neměl podporu pro platbu kryptoměnami. Teoreticky by mohl využívat P2P trades, na které uživatele dokáže PayPal odkázat. Jednoduše řečeno, jde vidět, že rappeři se především rádi chlubí a své texty nezakládají vyloženě na pravdě, což jim však nebudeme vyčítat.

Celebrity se obecně snaží stále častěji svá jména propojit s kryptoměnami. Když poměrně nedávno Eminem vydal album ‘Kamikaze’, také se v něm ukrývaly odkazy na kryptoměny. V březnu dokonce další rapper Young Dirty vydal prohlášení, že chce spustit novou kryptoměnu, která se bude jmenovat Dirty Coin, a její zkratka bude zkratkou pseudonymu jeho otce, bývalého člena Wu-Tang Clanu, a sice ‘ODB’. V květnu slavný Snoop Dogg potvrdil svou účast na společenském večeru komunity XRP. Za zmínku by možná stál i další rapper, který se s referencemi na Bitcoin vůbec nemazal. Jde o 77-letého bělocha, který hrdě přímo používá umělecké jméno ‘Bitcoin’.

Pokud vás zaujal náš článek, sledujte nás a odebírejte novinky přímo na našich facebookových stránkách. V případě zájmu o bezpečné investování do virtuálních měn bez starostí se zaregistrujte na našem portálu CPTO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *