Home » Blog » Crypto aplikace pro chytré telefony vám umožní sledovat ceny vašich oblíbených coinů

Crypto aplikace pro chytré telefony vám umožní sledovat ceny vašich oblíbených coinů

Crypto investoři se vždy snaží držet krok s každou změnou na trhu, která se týká hodnoty jejich vlastních kryptoměn. Nedávno vznikl nový živý wallpaper, který se jmenuje Crypto Bubbles a umožňuje uživateli mít neustálý přehled o svých investicích, pouhým mrknutím oka. Tato aplikace zase o něco usnadní sledování vývoje na trzích s kryptoměnami v reálném čase.

Crypto Bubbles je velmi jednoduchá, avšak neméně chytrá aplikace, vyvinutá pro zařízení s operačním systémem Android. Tato aplikace umožňuje uživatelům 24/7 monitoring cenových pohybů zvolených kryptoměn za každodenního užívání svého chytrého zařízení. Uživatel si může vybrat dohromady maximálně 7 kryptoměn, z celkového počtu 1200 podporovaných. Tyto  virtuální měny se uživateli poté zobrazují, podle jeho vlastního nastavení, na domácí obrazovce i na obrazovce zamčení.

Cenové rozdíly pro specifické časové období reprezentují procentuální body. Tyto rozdíly ovlivňují také velikost a barvu každé „bubliny“, která reprezentuje konkrétní coin. Neplacená verze této aplikace umožňuje sledování cenových změn 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Výhodou placené verze je poté to, že umožňuje také uchovávání dlouhodobějších dat.

Aplikace umožňuje zobrazování také různých dalších parametrů, které jsou s kryptoměnami spojeny.  Uživatel si v menu v nastavení může zobrazování nastavit přesně podle svých představ. Kupříkladu aby aplikace nevyužívala příliš mnoho baterie, každý si může nastavit, jak přesně rychlé informace o vývoji kryptoměn chce mít. Jinak řečeno, jedna z nastavitelných voleb je četnost aktualizací, a sice od 5-minutového intervalu až po denní.

Nastavitelné je také pozadí celé aplikace a vzhled výplně bublin. Mezi reálnými fiat měnami lze volit pouze z amerického Dolaru a Eura. Mnohem více vychytávek a uživatelských bonusů lze nalézt v placené verzi aplikace. Znáte nějaké další podobné aplikace?

Pokud vás zaujal náš článek, sledujte nás a odebírejte novinky přímo na našich facebookových stránkách. V případě zájmu o bezpečné investování do virtuálních měn bez starostí se zaregistrujte na našem portálu CPTO.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *